Make the most out of these holidays!

Maksimalno iskoristite predstojeće praznike!

Do 35000 RSD povraćaja novca za izabrane proizvode

Naši fotoaparati su rezultat 80 godina iskustva i decenija usavršavanja fotografskog umeća.

Izaberite svoj omiljeni Canon fotoaparat ove zime i snimite najdragocenije trenutke.

Make the most out of these holidays!

Ispričajte svoju novu priču nagrađivanim fotoaparatom.

EOS M50: Dobitnik nagrade „Best Mirrorless CSC Enthusiast“ udruženja TIPA za 2018. godine i nagrade udruženja EISA „Best Buy camera 2018-2019“
Otkrijte EOS M50 

EOS 200D: Dobitnik nagrade „Best DSLR Enthusiast“ udruženja TIPA za 2018. godinu
Otkrijte EOS 200D

Make the most out of these holidays!

Proizvodi uključeni u kampanju

Povraćaj novca zatražite prilikom kupovine bilo kojeg od ovih proizvoda, od 15. novembra 2018. do 31. januara 2019. godine, isključivo od prodavaca koji učestvuju u promociji.

DSLRCB iznos (RSD)
EOS 5DS35000
EOS 5DS R35000
EOS 5D Mark IV29000
EOS 6D Mark II17000
EOS 7D Mark II17000
EOS 80D11000
EOS 77D11000
EOS 800D9500
EOS 200D6000
EOS 2000D3500
BLIC
Speedlite 430EX III-RT3500
Speedlite 600EX II-RT7000
DSC
PowerShot G1 X Mark III11000
PowerShot G5 X8000
PowerShot G3 X9500
PowerShot G7 X Mark II5000
PowerShot G9 X Mark II3500
PowerShot SX740 HS3500
PowerShot SX540 HS3500
PowerShot SX430 HS2000
Bez ogledala
EOS M506000
EOS M1004500
Selphy
CANON CP10002000
CANON CP13002000
Video oprema za široku potrošnju
Legria HF R8063500
Legria HF R863500
Legria HF R883500
Legria HF G266000
Profesionalna video oprema
XC1011000
XC1517000
XA116000
XA156000
Objektivi
EF-M 22mm f/2 STM2000
EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM3500
EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM3500
EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM3500
EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM5900
EF 14mm f/2.8L II USM11000
EF 24mm f/1.4L II USM11000
EF 35mm f/1.4L II USM11000
EF 50mm f/1.2L USM11000
EF 50mm f/1.4 USM2000
EF 85mm f/1.8 USM3500
EF 85mm f/1.2L II USM11000
EF 100mm f/2 USM3500
EF 135mm f/2L USM9000
EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM2000
EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM3500
EF 16-35mm f/2.8L III USM23000
EF 16-35mm f/4L IS USM11000
EF 11-24mm f/4L USM23000
EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM5900
EF 24-70mm f/4L IS USM9500
EF 24-70mm f/2.8L II USM17000
EF 70-200mm f/4L USM5900
EF 70-200mm f/2.8L USM11000
EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM17000
EF-S 60mm f/2.8 Macro USM3500
EF 100mm f/2.8L Macro IS USM8000
Štampači
PIXMA TS31501000
PIXMA TS31511000
PIXMA TS50501500
PIXMA TS50511500
PIXMA TS51501500
PIXMA TS51511500
PIXMA TS62502000
PIXMA TS62512000
PIXMA TS82503500
PIXMA TS82513500
PIXMA TS82523500
PIXMA TS91503500
PIXMA TS91553500
PIXMA TR45501000
PIXMA TR45511000
PIXMA TR75503500
PIXMA TR85503500

Važe Odredbe i uslovi, pročitajte ih ovde 

Period Promocije: 15.11.2018. do 31.1.2019.

Pronađite prodavca

Možete zatražiti povraćaj novca za izabrane Canon proizvode kupljene kod prodavaca koji učestvuju u promociji. 


Prodavci koji učestvuju u promociji

Comtrade shop
Gigatron
Josipovic Pro Photo store
Tehnomanija
Winwin