Odličan za snimanje divljih životinja
EF 600mm f/4L IS III USM omogućava vam da održite rastojanje i da divlje životinje fotografišete u prirodnom staništu, bez plašenja. Takođe je odličan objektiv za fotografisanje ptica u letu.
Veoma lagan objektiv od 600 mm f/4, savršen za profesionalne fotografe divljih životinja, sporta i reportaža
Veoma lagan objektiv od 600 mm f/4 sa izvanrednim kvalitetom slike i prefinjenim profesionalnim performansama. Stabilizator slike sa 5 koraka** omogućava vam da snimate iz ruke i da brže reagujete.
f/4
maks. otvor blende
Stabilizat. slike
sa 5 koraka**
Perform.
serije L
EF 600mm f/4L IS III USM omogućava vam da održite rastojanje i da divlje životinje fotografišete u prirodnom staništu, bez plašenja. Takođe je odličan objektiv za fotografisanje ptica u letu.
Kada se akcija odvija daleko, supertelefoto žižna daljina objektiva EF 600mm f/4L IS III USM omogućava vam da pravite snimke akcije sa neverovatnim detaljima, kao da ste i vi na terenu.
Snimajte slike najudaljenijih subjekata izvanrednog kvaliteta. S obzirom na to da je veoma lagan, možete da snimate iz ruke i lako ga prenosite između lokacija.
EF 600mm f/4L IS III USM daje izuzetno visoku oštrinu i veoma niske nivoe izobličenja. Fluoritni elementi u objektivu smanjuju pojavu senki u boji, uz povećavanje rezolucije i kontrasta.
Napredna optička formula ne samo da povećava kvalitet slike, već i čini EF 600mm f/4L IS III USM prenosivijim, što olakšava korišćenje na lokaciji.
Oštri fokus postiže se brzo i tiho zahvaljujući prstenastom USM motoru za automatsko fokusiranje. Dinamični subjekti precizno se prate dok se kreću u kadru.
Uz revolucionarni lagani dizajn i stabilizator slike sa 5 koraka**, EF 600mm f/4L IS III USM može da se koristi bez podrške, čak i sa tako snažnim telefoto uvećanjima.
Komande nadohvat ruke omogućavaju pokretanje, zaustavljanje ili trenutno zaključavanje automatskog fokusiranja. Dva unapred programirana položaja za fokusiranje moguće je trenutno izabrati pomoću jednog dugmeta.
Zaključavanje fokusa
Aktiviranje kontrola
f/4
Maksimalni otvor blende
Stabilizator slike
sa 5 koraka**
Membrana sa
9 krilaca
EF 600mm f/4L IS III USM
Poklopac objektiva E-185C
Poklopac za zaštitu od prašine E
Široka traka za objektiv B
Ugradni držač filtera sa navojem 52 (WIII)
Mekana torbica za objektiv LS-600
Senilo ET-160 (W III)
Komplet korisničkih priručnika
Fotoaparat punog formata bez ogledala koji otvara nove kreativne mogućnosti za fotografe i filmadžije.
Profesionalni f/4 objektiv sa ugrađenim ekstenderom 1,4x, za izvanrednu fleksibilnost, sa žižnom daljinom idealnom za sport i divlje životinje.
Ekstremni supertelefoto USM objektiv, idealan za snimanje manjih subjekata sa velikih razdaljina.
Najlakši telefoto objektiv na svetu*, za slike sporta, divljih životinja i akcije izuzetno visokog kvaliteta.
Umešnost kompanije Canon i najnovija optička tehnologija garantuju fotografije i filmove vrhunskog kvaliteta.
EOS R sistem za montažu objektiva daje veće kreativne mogućnosti za fotografisanje svakog prizora.
**Prema CIPA standardima za testiranje
Ostvarite šire vidno polje i smestite više u kadar pomoću našeg asortimana širokougaonih objektiva.